top of page

"לכל אחת ואחד יש את נתיב הריפוי שלו"

טיפולים אישיים

אני אישה מרפאה, מאז ומתמיד הייתי.

 

אני יודעת לראות אותך. לראות אותך במקום בו את נמצאת היום ובמקום בו את יכולה להיות, לו רק תאפשרי לעצמך ותאמיני. לפעמים אנו זקוקות לפנס שיאיר לנו את הדרך חזרה הביתה, לעצמנו.

זאת זכות גדולה עבורי להוות פנס לנשים המגיעות אלי.

 

בתהליך הריפוי, אני עוזרת לנשים להתחבר לעצמן מחדש, להתחבר לגופן, לרגשותיהן, לראות את מקור חוסר האיזון אותו הן חוות ולשחרר אותו כדי לחוות שוב רעננות , שמחה וחופש.

כך הנשים המגיעות אלי מצליחות להתגבר ולהרפא ממכאובים פיזיים ונפשיים, ולשוב לתחושת בריאות ושלמות רגשית, נפשית וגופנית. כי זה תמיד בא ביחד.

כיצד אני עושה זאת?

בעזרת סגולות הריפוי שהתברכתי בהן, מדורות של מרפאות, שעברו במשפחתי, בעזרת צמחי מרפא והכוונה תזונתית, בעזרת עיסויים מרפאים, בעזרת דימיון מודרך ואנרגיות מרפאות, בעזרת האמונה המוחלטת שלי שאת יקרה ושמגיע לך את כל הטוב שבעולם. גם אם את שכחת את זה.

אני מזמינה אותך לתהליך אישי בו נגלה את הנתיב המיוחד שלך לריפוי ונצעד בו יחד.

Anchor 1

בעזרתם הכלים העומדים לרשותי, אני מטפלת במגוון בעיות בריאותיות

טיפול בילדים

ילדים הם ישויות עדינות ורכות עם כוחות של ריפוי מאוד חזקים הטמונים בתוכם. לרוב בתהליך הריפוי כל מה שהילד זקוק לו הוא עירור הכוחות האלה על ידי תזונה ולפעמים צמחי מרפא. וכך בעדינות הגוף חוזר לאיזון ולבריאות. מכיוון שהילדות היא תקופה של גדילה ובניה חשוב מאוד לסייע לילד לבנות יסודות חזקים ובריאים שישמרו עליו כל חייו.

אני מטפלת במחלות חורף, ברונכיט, אלרגיות, בעיות עוריות, השמנה ועוד

ילדים
טיפול בנשים

לכל שלב בחייה של האישה מאפיינים מיוחדים מבחינה רגשית וגופנית וכן מבחינת האתגרים העומדים בפניה. תהליך הריפוי הטבעי מכיל בתוכו את כל ההיבטים הפיזיים, הרגשיים והנפשיים כדי לעזור לכל אישה לשוב ולחוש שמחה, חיונית ובריאה.

אני מטפלת בכאבי מחזור, שחלות פוליציסטיות, גיל המעבר, תמיכה וטיפול בתקופת ההריון וההנקה ועוד

נשים
מחלות כרוניות

בימינו, ניתן לחיות שנים רבות עם מחלות כרוניות. אך עדיין מתרחש תהליך הפוגע בגוף לאורך זמן. בעזרת כלים מעולם הריפוי הטבעי ניתן להשיג הטבה משמעותית במצב הגופני ולמנוע התדרדרות וסיבוכים המאפיינים מחלות כרוניות שונות.

אני מטפלת בסכרת, יתר לחץ דם, שומנים בדם, עייפות כרונית, כאבי ראש ומגרנות, פיברומיאלגיה, דלקות פרקים, ירידה בזכרון, השמנה, בעיות בעיכול, צרבות, לחץ גבוה ועוד

מחלות
חולשה כללית ומתח יתר

את לא חייבת להיות חולה כדי לבוא אלי. עייפות כרונית, חוסר יכולת ריכוז, עצב או דכאון, ירידה כללית ביכולת, תחושה לא נוחה בגוף הן תופעות בנות שינוי

ולא גזרות גורל.

 "אתי יקרה אהובה ומיוחדת , רציתי לומר לך תודה רבה מאוד על חווית טיפול אישי ומסור, תוך כדי שיחה נ עימה שגרמה לי להיכנס לתוך עצמי ולהתבונן ברבדים אחרים שקיימים בי שלא הבחנתי בעבר .

הבנת את אשר מרגיש לי לא טוב ואת אשר כואב לי, יש מקום לציין כי ההמלצות לטיפול היו מדויקות , מצויינות אפשריות , ובהחלט מאוד עוזרות ומקלות .

תודה לך  על שפתחת לי דלת לרפואה אחרת , רפואה בריאה ולא כימיקלית , תוך למידה להקשיב לגוף שלי ולהבין מה מרגיש לי בכל זמן נתון .
ממליצה בחום רב על שירת העשבים בהנהלת אתי גולן הנדירה."

-יפית בובליל-

חולשה
bottom of page