top of page
סדנאות

לטבע ולגוף כוחות ריפוי מדהימים ועוצמתיים. פעמים רבות, עלינו רק לעורר כוחות אלו מתרדמתם ולהניעם לפעולה. הם טמונים בכל מקום סביבנו.

"בשירת העשבים" , ניתן למצוא מגוון של סדנאות מרתקות ומעניינות המלמדות את השילוב בין חוכמה עתיקה ועכשוית מעולם הריפוי הטבעי, ליישום מיידי ויום יומי.

"לטבע ולגוף כוחות ריפוי מדהימים ועוצמתיים"

Anchor 1
צמחי מרפא

לצמחים שסביבנו כוח מרפא אמיתי ואיתן. אם נלמד כיצד לרתום את כוחם, נרוויח כלים עוצמתיים לשיפור בריאותינו ובריאות משפחתינו. במפגשים אלו תקבלו כלים פשוטים לעבודה עם צמחי מרפא מסביבתנו הקרובה. ידע טבעי וקל ליישום, שיעזור לכם לשפר את בריאותיכם ובריאות בני משפחתכם. ניתן כסדנא חד פעמית או כקורס מעמיק. אפשר לשלב עם ידע בגידול וריבוי צמחים. מתאים לקבוצות שונות, גינות קהילתיות, מקומות עבודה, חדרי מורים ועוד.

צמחי
תזונה
תזונה בריאה

האמרה אנחנו מה שאנו אוכלים הייתה ועודנה נכונה מאין כמותה. תזונה נכונה, יכולה לחסוך לנו את רוב תחלואי הגוף (וגם הנפש). אבל מהו מזון בריא? איפה ניתן למצוא אותו? האם זה חייב להיות כלכך יקר? במפגשים אלו תקבלו ידע בסיסי בתזונה וכלים לזהות ולצרוך מזון בריא. ניתן כסדנא בודדת או כקורס מעמיק. ניתן לשלב עם מפגשי בישול ו/או טעימות, מאסטר-שף, מפגשים בנושאים יחודיים: טבעונות, ללא גלוטן, דיאטות, סוכרת ועוד.

חיזוק חיסוני בחורף

הילדים שוב ושוב חולים? את שוב ושוב חולה? נמאס לך ואת ממש עייפה? בואי ללמוד כלים ישימים ופשוטים מעולם הריפוי הטבעי לחיזוק מערכת החיסון שלך ושל משפחתך כך שתעברו חורפים קלים ובריאים יותר

חיזוק
קוסמטיקה טבעית

אנו משתמשות בתמרוקים רבים, לשיער, לעור, בשמים ושמנים. המגע עם העור לאורך זמן רב יוצר מעבר חומרים לתוך הגוף. לכן חשוב לנו לדאוג שהחומרים בהם אנו משתמשים ישמור על בריאותנו ויבנו אותנו. במפגשים אלו תקבלו בסיס בעבודה עם חומרים טבעיים להכנת מוצרים קוסמטיים משובחים. נתנסה ברקיחה של מוצרים שונים בהתאם לבחירתכם. ניתן כסדנא בודדת או כקורס מעמיק.

 "תודה לך אתי, 
  על ההקשבה, האמפתיה, ההכלה והרצון הטוב לעזור ולתת מענה לצרכיי. 
 את מטפלת מופלאה! מקצועית , מסורה לתהליך ולמטופל/ת , מדוייקת ומעניקה אהבה גדולה :) התכשירים  שאת  רוקחת עושים פלאים! וכל מפגש איתך פותח ומלמד."

-אילה ענבה ניסן-

קוסמטיקה
טיפול טבעי במחלות חורף

טיפול נכון במחלת חורף, כאשר אנחנו או ילדינו חולים, יכול לעזור לגוף לצאת מהמחלה חזק יותר. בואי ללמוד כיצד לטפל בעצמך ובמשפחתך בעזרת כלים יעילים ופשוטים מעולם הריפוי הטבעי . נלמד להכין ערכה לטיפול במחלות חורף בבית, כך שבעת מחלה יהיה לך כל מה שצריך כדי לתמוך בבני הבית בתהליך ההבראה שלהם, בפשטות וללא תופעות לוואי.

 "יום שישי,  בסדנת החורף , בהנחיית של אתי גולן שופעת הידע בתבלינים וצמחי מרפא,  במבנה קסום  בקיבוץ משמר הנגב הייתה חוויה חמימה ומחממת.  מעבר לאווירה הטובה למדתי כיצד לתמוך בגופי המרבה   לחלות ולהתקרר בחורף.  למדתי מה מתאים לילדים ואיך לתמוך בהם כאשר הם מתקררים. קיבלתי טיפים  חשובים על אוורור מגירת התבלינים שלי. למדתי להכין מרק טעים ותה מעולה שפתחו את הסינוסים ובית  החזה. תודה אתי. ממליצה לכולם בחום."

-מיכל ברקוביץ סאסו-

מחלות חורף
ניקוי רעלים

הגוף שלנו באופן טבעי לאורך השנה צובר רעלים שונים. פעם בשנה, באביב, ישנה הזדמנות נפלאה לסייע לגוף להתנקות ולהפטר מגורמים מזיקים שמקשים על פעילותו בעזרת תהליך של ניקוי רעלים. בסדנא אינטימית ותומכת , כל אדם יעבור בליווי צמוד תהליך של ניקוי ונטרול רעלים לתחושה טובה יותר ואף היפטרות מתופעות פיזיות ורגשיות מטרידות.

ניקוי
"שירת העשבים" אצלך בבית

במידה ותרצי שנגיע אליך הביתה ללמד סדנא מרתקת ומעניינת אותך ואת חברותיך, זה בהחלט ניתן! צרי קשר ונגלה מהו הנושא אותו היית רוצה ללמוד ואנחנו נבוא עד אליך לערב שכולו הנאה ולימוד (מותנה במינימום של 8 משתתפות).

אצלך בבית
bottom of page